سنسور حرکت به رهبری نور خیابان

سنسور حرکت به رهبری نور خیابان
چت کن
جزئیات محصول

حسگر حرکت جاده هوشمند نور خیابان را منجر شد:

روش های کنترل چراغ های خیابانی موجود، نسبتا گسترده است و تقریبا هیچ خودرویی وجود ندارد و مردم در وسط شب در اطراف پارک راه می روند. اگر روشنایی خاموش باشد، این نه نه خطر انسانی و نه امنیت است، اما نور تا صبح روشن شده است و موجب پدیده نور تمام شب می شود. مصرف انرژی پویا است. با استفاده از الكترود رادار (الكتريكي) الكترومغناطيسي LED، فناوري هوشمند فضاي سبز به طور مستقل توسط شركت ما توسعه يافت، ما كاركردهاي زير را درك خواهيم كرد: 1. استفاده از فناوري حساس به نور، به طور اتوماتيك روشنايي نور محيطي را با توجه به تغييرات فصل، روشن كردن LED منبع نور، روشن کردن نور، روشن کردن نور، دقیقا در محل

2، از طریق تابع شمارش معکوس ساخته شده در CPU، برای اطمینان از روشنایی مداوم بدون وقفه در نیمه شب، تا زمانی که شباهت دیر زمانی که تحرک مردم و وسایل نقلیه برای کاهش، به طور خودکار به حالت کنترل راداری (مایکروویو) تغییر هوشمند، بدون وقفه شروع شد ، ابتکار عمل صادر شده سیگنال اسکن مایکروویو (با شعاع 8 متری پوشش) روشنایی مداوم و بدون وقفه را هنگامی که حسگرها و افراد در حال حرکت هستند در داخل منطقه پوشش قرار می دهند. خودرو و مردم به طور خودکار پس از خروج به حالت روشنایی امنیتی کم نور را تسریع می کنند (قدرت عادی 30٪).

motion sensor led street light

QQ截图20170113114316.png

Socreat Electronics یکی از بهترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان چراغهای خیابانی در فضای باز چین است، مجهز به سنسور حرکت خوب نور پروژه نور خیابانی، به محصولات عمده فروشی از کارخانه ما خوش آمدید.
پرس و جو