یکپارچه چراغ باغ خورشیدی

یکپارچه چراغ باغ خورشیدی
چت کن
جزئیات محصول

جاده یکپارچه یکپارچه انرژی خورشیدی مزایای چراغ:

1. محصولات یکپارچه محصولات باغ وحش خورشیدی دارای ضمانت 3-5 ساله هستند که دارای سیستم پس از فروش هستند.

2. تمام محصولات ما گواهینامه CE و RoHS اتحادیه اروپا و گواهینامه IP65 در سطح بالا ضد آب است.

3. ما تحقیق و توسعه، تولید، فروش و یکپارچه سازی را ادغام می کنیم و ارائه خدمات نصب شده و سفارشی را براساس عرضه مدل های موجود انجام می دهیم. بیش از 20 نفر از مهندسان ما تمایل دارند همه چیز را برای آنچه شما نیاز دارید بیاندازید!

4. کارخانه دارای 10 سال تحقیق و توسعه و تجربه تولید در محصولات انرژی خورشیدی است. با داشتن مساحت 6000 متر مربع از فضای تولید و اداری، شرکت به طور مستقل پانل های خورشیدی و کنترل کننده ها را برای کنترل کیفیت از منبع تولید می کند و هزینه های پس از فروش آن را بسیار کاهش می دهد.

5. جاده هوشمند یکپارچه عکاسی خورشیدی از چراغ های تصویب ایالات متحده واردات بالا بهره وری انرژی خورشیدی فیلم، ایالات متحده Puri منبع نور LED، باتری لیتیوم قدرت و تحقیقات مستقل.

6. دارای اختراع 80pcs در ساختار و ظاهر و مدار.

7. تامین قدرت های مختلف، انواع برنامه های کاربردی مانند چراغ های باغ کم قدرت، چراغ های ویلا؛ چراغ های بزرگراه با قدرت بالا چراغ های هشدار دهنده چند منظوره؛ سیستم های روشنایی خورشیدی خانه خانه.

8. چراغ های هوشمند یکپارچه خورشیدی باغ، یکپارچه سازی منبع نور LED و پنل خورشیدی، کنترل شده توسط کنترل هوشمند، می تواند به طور موثر کاهش سرعت شکست، تسهیل نصب، صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و نصب و همچنین به طور موثر هزینه های پس از فروش را کاهش دهد.

9. محصولات به بیش از 120 کشور خارج از کشور صادر شده و برای تعدادی از مارک های معروف خارج از کشور ساخته شده است. آنها از مشتریان به رسمیت شناخته شده اند.

جاده هوشمند یکپارچه چراغ باغ خورشیدی

Socreat Electronics یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان چراغ های خیابانی در فضای باز چین است، مجهز به پروژه های روشنایی منظره یاب خورشیدی، به محصولات عمده فروشی از کارخانه ما خوش آمدید.
پرس و جو