حیرت آور! جاده هوشمند به دست آوردن بسیاری از طرفداران در نمایشگاه کانتون

15 تا 19 آوریل، طراحی جاده هوشمند منحصر به فرد طراحی یکپارچه طراحی هوشمند نور خیابان خورشیدی : نور خورشیدی پرواز ، نور خورشیدی Nighthawk ، نور ماه خورشیدی ، نور دریایی خورشیدی و نور پروانه خورشیدی ساخته شده در بلندگو بلوتوث حاضر در نمایشگاه کانتون. علاوه بر این، Road Smart 2018 محصول جدید: روشن تر، طولانی تر و یکنواخت تر خورشیدی Flyhorse نور ؛ کنترل هوشمند APP پخش نور خورشیدی پروانه، نور خورشیدی Nighthawk با دوربین امنیتی IP ؛ نور خورشیدی Moonlight RS-ML-H5000 دارای نورپردازی عالی و کم هزینه تر است.

road smart

road smart

این محصولات دستیابی به موفقیت در ظاهر، روشنایی، یکنواختی، پایداری و هوش و غیره منطقه است.
به استثنای مشتریان قدیمی، اینجا برای بحث در مورد همکاری عمیق می آیند، همچنین بسیاری از مشتریان جدید توسط Road Smart، نه تنها محصولات، بلکه بازاریابی برند، روح هوشمند جاده ای، و غیره جذب می شوند.
"این محصول با ظاهر زیبا و منحصر به فرد و نور یکنواخت روشن، به طور کامل با توجه به نیازهای بازار"، یک مشتری از آفریقای جنوبی می گویند و بسیار با محصول جاده هوشمند راضی است.
"اگر شما از فن آوری های جاده هوشمند و مفهوم نام تجاری مطلع شوید، خواهید دید که گران نیست، محصولات جاده ای هوشمند سزاوار آن هستند" مشتریان مصر در مورد آن نظر می دهند.
"جاده هوشمند از 3 سال پیش می داند، همکاری دلخواه با Road Smart است، آنها همیشه راه حل حرفه ای برای پروژه های من را ارائه می دهند، Road Smart در حال انجام روشنایی خیالی خورشیدی هوشمند درست همانند آنچه گفتند، یک شرکت معتبر است و باید رهبر میدان روشنایی خیابان هوشمند هوشمند "یک مشتری از آفریقا گفت.

road smart

road smart

road smart

road smart

road smart

پس از مشاهده محصولات جاده هوشمند در نمایشگاه کانتون، تعداد زیادی از مشتریان برای بازدید از دفتر و کارخانه جاده هوشمند درخواست می کنند. چه شگفتی، ما در روز اول پس از نمایشگاه کانتون با مشتریان شش کشور ملاقات کردیم.
Knowledge Road Smart دارای تجربه 9 ساله در زمینه طراحی روشنایی خیابانی هوشمند و طراحی ثبت اختراع بیش از 80pcs اختراع در ظاهر و مدار و ساختار است، این مشتری فورا قصد همکاری خود را با Road Smart را مشخص می کند.
و یک مشتری از آمریکای جنوبی قرارداد نمونه را امضا کرد و بلافاصله در دفتر مرکزی پول نقد را پرداخت.

تبریک به جاده هوشمند موفق Canton Fair نمایشگاه اول.

road smart

road smart

road smart

road smart

road smart

محصول جاده هوشمند در حال حاضر در بیش از 120 کشور در حال حاضر، در سال 2018 اعمال می شود، در سال 2018 جاده هوشمند طرح طرح جهانی را تسریع کرده و یک فصل جدید را به "کمربند و جاده" ارسال می کند، نور سبز و هوشمند را به هر جای دنیا می دهد. ، محصولات نوآورانه با کیفیت بالا، تیم خدمات حرفه ای Sunshine Service بیشتر به ستایش و اعتماد مشتریان خارج از کشور برمی گردد.

QQ截图20180421181654.jpg