مشخصات شرکت

Socreat الکترونیک فناوری محدود از هنگ کنگ و سرزمین اصلی، متخصص در تحقیق و توسعه، تولید و فروش لامپ های LED هوشمند شرکت سرمایه گذاری مشترک با تکنولوژی بالا است. براساس مفهوم "از طبیعت آمده، ایجاد آینده" ما تمرکز بر تحقیق و توسعه، تولید و فروش با کیفیت بالا در یک نور خورشیدی باغ، همه در یک نور، قابل حمل خورشیدی سیستم برق خورشیدی است.

Socreat تحقیق و توسعه تیم متخصص که موسیقی مهندسین درایور LED با تجربه و طراحان روشنایی است. ما قدرت فنی جامد و تجربه غنی در طراحی محصول، و ما همکاری با اساتید و کارشناسان از دانشگاه Jiaotong شیان و شیان دانشگاه علم و صنعت به ارائه بهترین محصولات به مشتریان.

جاده هوشمند با نام تجاری جدید شرکت Socreat سیستم مدیریت نام تجاری در سرزمین اصلی رسما تشکیل در سال 2016 است. ما منجر به توسعه بازار انرژی نور خورشیدی خیابانی مطمئن با نام تجاری جدید این ستاره فوق العاده خواهد بود در تمام جهان است. به عنوان رهبر اصرار دارند ما را در جهت "متخصص در روشنایی هوشمند روشن جهان" تحقیق و توسعه در روشنایی محصولات هوشمند و ارتقاء کیفیت نور نگه داشتن. ما در حال ایجاد یک محیط زندگی راحت تر و بیشتر انرژی کارآمد, بالاتر کیفیت توسط عقل.

تضمین کیفیت

شرکت ما دارای تجهیزات پیشرفته تست و مسلکی و مهندس که صرفا کنترل کل فرآیند خرید از جمله مواد، روش ها و محصولات تمام شده تولید. تمام پايايی آزمون بر اساس سخت با محصولات نظامی هستند. محصولات ما کاملا مطابق با تقاضا استانداردهای بین المللی مانند UL, CE, FCC, RoHS و غيره هستند.

کارخانه تور

کارخانه ما در Gushu بن بخش شنژن، که مرکز الکترونیک ساخت چین واقع شده است.

Gushu است که تنها 2 ایستگاه های مترو از فرودگاه شنژن، مناسب برای بازدید از خود است.

اگر شما علاقه مند در LED، لطفا دریغ نکنید برای ما، بنابراین، گرمی را خوش آمدید!

چشم انداز شرکت:

به عنوان یک رهبر در روشنایی هوشمند.

جهت سرمایه گذاری:

متخصص در روشنایی هوشمند روشن جهان.

مفهوم سازمانی:

از طبیعت آمده، ایجاد آینده ما.

ارزش سرمایه گذاری:

ارائه مشتریان و کارکنان و سهامداران و کسب و کار

شرکای پلت فرم که در آن می تواند ایجاد و دستیابی به خواب;

احترام و تشویق همگان توانایی و خلاقیت.